Body Measurements
Height and Weight
How tall is Jynx Maze, and what is her weight?

| Weight | 117 lbs / 53 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 1 in / 155 cm |
Body size
| Bra size | 32C (US) / 70C (EU) |
|---|---|
| Cup size | C (US) |
| Breast/Bust size | 32 in / 81 cm |
| Waist size | 24 in / 61 cm |
| Hips size | 36 in / 91 cm |
| Dress Size | 4 (US) / 34 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 6.5 (US) |
Appearance
| Eye Color | Brown |
|---|---|
| Hair Color | Brown |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | Latin |