Body Measurements
Height and Weight
How tall is Tina Nanami, and what is her weight?

| Weight | 126 lbs / 57 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 3 in / 160 cm |
Body size
| Bra size | 34D (US) / 75D (EU) |
|---|---|
| Cup size | D (US) |
| Breast/Bust size | 34 in / 86 cm |
| Waist size | 22 in / 56 cm |
| Hips size | 33 in / 84 cm |
| Dress Size | 2 (US) / 32 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 (US) |
Appearance
| Eye Color | Dark Brown |
|---|---|
| Hair Color | Dark Brown |
| Nationality | Japanese |
| Race / Ethnicity | Asian |