Body Measurements
Height and Weight
How tall is Mary Tachibana, and what is her weight?

| Weight | 141 lbs / 64 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 6 in / 168 cm |
Body size
| Bra size | 34G (US) / 75G (EU) |
|---|---|
| Cup size | G (US) |
| Breast/Bust size | 39 in / 99 cm |
| Waist size | 25 in / 64 cm |
| Hips size | 37 in / 94 cm |
| Dress Size | 6 (US) / 38 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 (US) |
Appearance
| Eye Color | Brown |
|---|---|
| Hair Color | Brown |
| Nationality | Russian, Japanese |
| Race / Ethnicity | Asian |