Body Measurements
Height and Weight
How tall is Charlotte McKinney, and what is her weight?

| Weight | 145 lbs / 66 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 7.5 in / 171 cm |
Body size
| Bra size | 32F (US) / 70F (EU) |
|---|---|
| Cup size | F (US) |
| Breast/Bust size | 34 in / 86 cm |
| Waist size | 26 in / 66 cm |
| Hips size | 36 in / 91 cm |
| Dress Size | 4 (US) / 34 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 8.5 (US) |
Appearance
| Eye Color | Blue |
|---|---|
| Hair Color | Blonde |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | White |