Body Measurements
Height and Weight
How tall is Maude Apatow, and what is her weight?

| Weight | 115 lbs / 52 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 4 in / 163 cm |
Body size
| Bra size | 30A (US) / 65A (EU) |
|---|---|
| Cup size | A (US) |
| Breast/Bust size | 30 in / 76 cm |
| Waist size | 24 in / 61 cm |
| Hips size | 32 in / 81 cm |
| Dress Size | 2 (US) / 32 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 8 (US) |
Appearance
| Eye Color | Hazel |
|---|---|
| Hair Color | Light Brown |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | White |