Devon Aoki’s height is 5 ft 5 in / 165 cm. Her weight is 110 lbs / 50 kg. Her bra size is 32B. Devon Aoki’s body measurements are 32-23-34 inches. Her shoe size is 7.5 (US). Her dress size is 2 (US). Her hair color is Blonde. Her eye color is Hazel.
Devon Aoki Family Details
Father: Rocky Aoki
Mother: Pamela Hilburger
Spouse/Relationship: James Bailey
Children: James Hunter Bailey, Jr.
Siblings: Steve Aoki, Kana Grace Nootenboom, Jenifer Crumb, Kevin Aoki, Echo V. Aoki, Kyle N. Aoki
Devon Aoki Education
The American School in London
Body Measurements
Height and Weight
How tall is Devon Aoki, and what is her weight?

| Weight | 110 lbs / 50 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 5 in / 165 cm |
Body size
| Bra size | 32B (US) / 70B (EU) |
|---|---|
| Cup size | B (US) |
| Breast/Bust size | 32 in / 81 cm |
| Waist size | 23 in / 58 cm |
| Hips size | 34 in / 86 cm |
| Dress Size | 2 (US) / 32 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7.5 (US) |
Appearance
| Eye Color | Hazel |
|---|---|
| Hair Color | Blonde |
| Nationality | American, German |
| Race / Ethnicity | Multiracial (Japanese, English and German) |
Read: Olivia Holt, Sara Foster, and Addison Timlin.
Dear Readers, We shared Devon Aoki’s Body Measurements, Height, Weight, Bra Size, and Shoe Size details. Please do share this post with your friends. Continue to visit this website and read about your favorite celebrity’s fitness information.