Elizabeth Debicki’s height is 6 ft 3 in / 190 cm. Her weight is 146 lbs / 66 kg. Her bra size is 36A. Elizabeth Debicki’s body measurements are 37-27-36 inches. Her shoe size is 10 (US). Her dress size is 6 (US). Her hair color is Blonde. Her eye color is Blue.
Elizabeth Debicki Family Details
Father: Not Publicly Available
Mother: Amanda
Spouse/Relationship: Kristian Rasmussen
Children: No
Siblings: Catherine Debicki,
Elizabeth Debicki Education
- Huntingtower School
- University of Melbourne
- Victorian College Of The Arts
- Faculty of Fine Arts and Music, University of Melbourne
Body Measurements
Height and Weight
How tall is Elizabeth Debicki, and what is her weight?

| Weight | 146 lbs / 66 kg |
|---|---|
| Height | 6 ft 3 in / 190 cm |
Body size
| Bra size | 36A (US) / 80A (EU) |
|---|---|
| Cup size | A (US) |
| Breast/Bust size | 37 in / 94 cm |
| Waist size | 27 in / 69 cm |
| Hips size | 36 in / 91 cm |
| Dress Size | 6 (US) / 38 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 11 (US) |
Appearance
| Eye Color | Blue |
|---|---|
| Hair Color | Blonde |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | White |
Read: Karlie Kloss, Mamie Gummer, and Grace Gummer.
Dear Readers, We shared Elizabeth Debicki’s Body Measurements, Height, Weight, Bra Size, and Shoe Size details. Please do share this post with your friends. Continue to visit this website and read about your favorite celebrity’s fitness information.