Odessa A’zion’s height is 5 ft 5 in / 165 cm. Her weight is 115 lbs / 52 kg. Her bra size is 32C. Odessa A’zion’s body measurements are 33-24-33 inches. Her shoe size is 7 (US). Her dress size is 4 (US). Her hair color is Brown. Her eye color is Blue.
Odessa A’zion Family Details
Father: Felix O. Adlon
Mother: Pamela Adlon
Spouse/Relationship: Drew Starkey
Children: –
Siblings: Gideon Adlon, Valentine Rocky Adlon
Odessa A’zion Education
Charter High School of the Arts (CHAMPS)
Body Measurements
Height and Weight
How tall is Odessa A’zion, and what is her weight?

| Weight | 115 lbs / 52 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 5 in / 165 cm |
Body size
| Bra size | 32C (US) / 70C (EU) |
|---|---|
| Cup size | C (US) |
| Breast/Bust size | 33 in / 84 cm |
| Waist size | 24 in / 61 cm |
| Hips size | 33 in / 84 cm |
| Dress Size | 4 (US) / 34 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 (US) |
Appearance
| Eye Color | Blue |
|---|---|
| Hair Color | Brown |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | Mixed-race (White) |
Read: Alexa Chung, Madonna, and Lila Moss.
Dear Readers, We shared Odessa A’zion’s Body Measurements, Height, Weight, Bra Size, and Shoe Size details. Please do share this post with your friends. Continue to visit this website and read about your favorite celebrity’s fitness information.