Debby Ryan’s height is 5 ft 5 in / 165 cm. Her weight is 134 lbs / 61 kg. Her bra size is 32C. Debby Ryan’s body measurements are 35-28-34 inches. Her shoe size is 9.5 (US). Her dress size is 4 (US). Her hair color is Blonde. Her eye color is Hazel.
Debby Ryan Family Details
Father: Chris Ryan
Mother: Sandy Popp Ryan
Spouse/Relationship: Josh Dun
Children: Felix Winter Dun
Siblings: Chase Ryan
Debby Ryan Education
Fossil Ridge High School
Body Measurements
Height and Weight
How tall is Debby Ryan, and what is her weight?

| Weight | 134 lbs / 61 kg |
|---|---|
| Height | 5 ft 5 in / 165 cm |
Body size
| Bra size | 32C (US) / 70C (EU) |
|---|---|
| Cup size | C (US) |
| Breast/Bust size | 35 in / 89 cm |
| Waist size | 28 in / 71 cm |
| Hips size | 34 in / 86 cm |
| Dress Size | 4 (US) / 34 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 9.5 (US) |
Appearance
| Eye Color | Hazel |
|---|---|
| Hair Color | Blonde |
| Nationality | American |
| Race / Ethnicity | White |
Read: Eileen Gu, Ella Hunt, and Simone Ashley.
Dear Readers, We shared Debby Ryan’s Body Measurements, Height, Weight, Bra Size, and Shoe Size details. Please do share this post with your friends. Continue to visit this website and read about your favorite celebrity’s fitness information.